Devrez Hakkında

         Adres Bilgilerimiz
DEVREZ MOBİLYA..

       1997 den itibaren ürün kalitemizi sürekli arttırarak müşteri profilimizi zenginleştirirken siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi genişlettik.Şimdi Devrez Mobilya sizlerin hayallerini gerçekleştirmekten onur duyuyor.

Firmamız değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda ve mimarlarımızın eşliğinde, evinizin her köşesinde hayal ettiğinizi sizlere gerçekleştirmekte öncü olmuştur.
Bu da bizi sizlerle yıllar süren bir paylaşımda birleştirmiş sizlerin en değerli anlarını sonsuzlaştırmak görevimiz olmuştur.

Devrez Mobilya uyguladığı bütün projelere detaycı yaklaşımıyla mobilya ve dekorasyonda üstün kaliteli ve zamanında iş teslimiyle, kendisine sonuçlara ulaşmayı hedef olarak belirlemiş ve kaliteli iş yönetimi ile devamlılık göstererek tercih edilir sonuçlara ulaşmıştır.

Firmamız Devrez mobilya faaliyet alanlarına mutfak banyo ayrıca kafeler ve otelleri de ekleyerek iç dekorasyonda kurum ve özel mülklere hizmet vermeye devam etmektedir.

Referanslarımızdan Akgün Otelin 79 Odalı ve lobi girişindeki tüm dekorasyonunu üstlenmiş başarıyla teslim edilmiştir.
A-2 ye kafe asortik dekoasyonunu üstlenmiş başarıyla teslim etmiştir.

Devrez Mobilya mutfak banyo avantgard modern bahçe mobilyasında A dan Zye tüm dekorasyon bölümlerinde geniş ürün çeşitliliğiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Başarımız sabırlı olmak kaliteli çalışmak ve tam zamanında sizlere ulaştırmaktan geçiyor.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız

KADİR DEVREZ

 

2010 | Devrez Mobilya | Tüm Hakları Saklıdır